• +420 792 323 058, +420 792 313 774
  • info@kvetinyfamilyflowers.cz
Online květinářství a rozvoz kytek po Praze a okolí

Online květinářství a rozvoz kytek po Praze a okolí

Family flowers je rodinný podnik – květinářství s více než 40-ti letou tradicí v Praze nabízející pestrou nabídku řezaných květin, včetně růží, karafiátů, chryzantém, tulipánů, pivoněk… a sezónních květin. Naší pýchou jsou zejména nádherné řezané růže, ale v našem internetovém květinářství naleznete také mnoho dalších krásných květin. Jsme zavedené květinářství, které Vám přiveze květiny přímo k Vašim dveřím. Objednání květin online je velmi pohodlné a naše kytice jsou vždy čerstvé a profesionálně uvázané.

Nákup květin online Vám ušetří čas a umožní Vám vše vyřídit z pohodlí Vašeho domova nebo rovnou z mobilu, aniž byste museli stát ve frontách. Můžete si vybrat kytici, která se Vám líbí, a ke každé objednávce květin máte možnost nechat si je dárkově zabalit. Nabízíme také ozdobné přání, na které můžete nechat napsat svůj osobní vzkaz pro příjemce kytice. U smutečních vazeb nabízíme různé barvy stuh s osobním nápisem.

V květinářství Family Flowers jsou naší prioritou zákazníci a jejich „květinová“ přání. Chceme, aby si každý mohl dovolit nejvyšší kvalitu květin a nabízíme nejen krásné moderní kytice, ale také cenné rady od zkušeného floristy s dlouholetou praxí. Snažíme se nabízet co nejširší sortiment řezaných a čerstvých květin, a proto je nakupujeme přímo od špičkových pěstitelů a dodavatelů. 

Proč si vybrat právě nás? Protože vám nabízíme:

  1. Profesionální přístup: Naši floristé mají dlouholeté zkušenosti a rádi vám poradí, jakou kytici vybrat pro konkrétní příležitost.
  2. Kvalitu: U nás najdete pouze čerstvé a kvalitní květiny, které jsou pečlivě vybírány a aranžovány.
  3. Online objednávky: Ušetřete čas a objednejte si květiny z pohodlí domova. Online objednávka je rychlá, snadná, pohodlná. Nemusíte nikam chodit, složitě se přepravovat po Praze nebo stát frontu.
  4. Vlastní rozvoz po Praze a blízkém okolí: Jen u nás máte v rámci objednávky také pořízení videozáznamu z předání a vidíte tedy hned , že květina byla dodána včas, správné osobě a její radost a překvapení. Video posíláme na váš telefon okamžitě po doručení!
  5. Rychlý rozvoz se kurýry Wolt.
  6. Široký výběr: U nás najdete květiny pro každou příležitost – od tulipánů a narcisů, přes nádherné ekvádorské růže až po exotické orchideje.

Tak neváhejte a zvolte Family Flowers pro své budoucí květinové dárky.