• +420 792 323 058, +420 792 313 774
  • info@kvetinyfamilyflowers.cz
Krása v každé kytici: Objednejte si květiny online pro všechny příležitosti od květinářství Family Flowers

Krása v každé kytici: Objednejte si květiny online pro všechny příležitosti od květinářství Family Flowers

Vítejte v květinářství Family Flowers, online obchodě, který Vám nabízí nádherné kytice, aranžmá a floristické vazby pro různé příležitosti. Naše květinové produkty jsou navrženy s láskou a péčí, aby Vaše důležité okamžiky byly ještě krásnější a nezapomenutelnější.

Family Flowers – kytice pro všechny příležitosti

V našem sortimentu naleznete kytice pro každou příležitost. Pro romantické duše jsou tu květiny v pastelových odstínech, které dodají Vašemu partnerovi nebo partnerce tu správnou dávku romantiky. Pro narozeniny nabízíme výrazné kytice v jasných barvách. Naše kytice jsou vhodné také jako dárek k výročí, svátku nebo jakékoliv jiné příležitosti, kterou chcete oslavit.

Pro Vaši svatbu nabízíme kompletní květinový servis. Květiny a floristická výzdoba jsou důležitou součástí každé svatby a s našimi produkty se můžete spolehnout na to, že bude vše perfektní. Navrhneme Vám svatební kytici, dekorace pro stůl nebo květinový oblouk.

V květinářství Family Flowers se také zaměřujeme také na smuteční vazby. V těžkých chvílích Vám můžeme pomoci a navrhnout Vám aranžmá, které vystihne Vaše pocity a vyjádří úctu k zesnulému. Naše smuteční vazby jsou navrženy s ohledem na Váš osobní vkus a potřeby.

Další nabídka pro smuteční vazby:

  • dozdobení stuhami s nápisy
  • doručení objednané výzdoby do obřadní síně a zajištění vystavení před provedením samotného obřadu, tak aby vaše rozloučení bylo důstojné a proběhlo dle vašich představ

Objednání našich květinových produktů je velmi snadné. Stačí si vybrat kytici, aranžmá nebo smuteční vazbu na našem webu, vyplnit objednávkový formulář a my se postaráme o zbytek. Doručení květin můžete mít na den, který Vám nejvíce vyhovuje.

Rozvoz květin po Praze a okolí

Díky službě rozvozu květin od Family flowers se dostanou vámi objednané květiny až k vašim dveřím v Praze a okolí. Není nic snazšího než objednat květinovou kytici nebo aranžmá online a nechat vše ostatní na nás.

Jen u nás máte v rámci objednávky také pořízení videozáznamu z předání a vidíte tedy ihned, že květina byla dodána včas, správné osobě a také její radost a překvapení. Video posíláme na váš telefon okamžitě po doručení!

Všechny naše květiny jsou čerstvé, kvalitní a pečlivě naaranžované, abychom vám mohli garantovat maximální spokojenost. Nechte se okouzlit krásou květin a ulehčete si život s naší službou rozvozu květin od Family Flowers!