• +420 792 323 058, +420 792 313 774
  • info@kvetinyfamilyflowers.cz
E-shop květiny Praha – květiny online

E-shop květiny Praha – květiny online

Hledáte spolehlivý způsob, jak udělat radost svým blízkým nebo kolegům v práci? Co takhle poslat květiny online a nechat je doručit až k dveřím? U nás v našem květinovém eshopu máte jedinečnou příležitost využít pohodlného a rychlého online objednávání květin, které Vám ušetří čas a energii.

Květinový eShop nabídka

Naše květinová aranžmá jsou navrženy s ohledem na aktuální trendy a vkus. Máme široký výběr květinových dekorací, které osloví nejen Vaše blízké, ale také přátele, rodinu, kolegy v práci. V našem sortimentu najdete kytice pro každou příležitost – od romantických kytic pro zamilované, přes moderní designová aranžmá pro přátele, až po klasické kytice vhodné pro klasické příležitosti. Nechybí samozřejmě ani kompletní svatební servis či smuteční vazby, se službou doručení do obřadní síně.

Zajišťujeme doručení objednaných květin přímo k Vašim dveřím. Náš rozvoz květin po celé Praze je rychlý a spolehlivý. Doručení je diskrétní, a proto můžete být jisti, že Vaše květiny dorazí do rukou správné osoby. Kromě doručování květin našim kurýrem (a s videozáznamem), nabízíme i rychlý rozvoz ve spolupráci se společností Wolt.

Nejvíce objednávané kytice online jsou z tulipánů, růží, gerber… Všechno ve vkusném a originálním aranžmá, vhodné pro jakoukoliv příležitost..

Zkuste si objednat květiny online u nás a uvidíte, jak jednoduché to je! Nejenže ušetříte svůj čas a energii, ale také uděláte radost svým blízkým či kolegům.

Naše kytice jsou skvělým způsobem, jak vyjádřit svou lásku, poděkovat za pomoc nebo prostě udělat radost. Navštivte náš květinový eshop ještě dnes a získejte skvělý zážitek z nákupu květin online!

Od objednání na www.kvetinyfamilyflowers.cz po osobní předání kytice neuplyne více času než pár hodin. Do své objednávky můžete uvést časové rozmezí, ve kterém požadujete doručení kytice. Dbejte prosím na to, aby v tomto uvedeném čase byl adresát v místě doručení a překvapení tak bylo dokonalé.

Jako jediní nabízíme v rámci vaší objednávky pořízení videozáznamu doručení květin! Díky okamžitému odeslání videa na váš mobil máte jistotu, že květiny dorazily včas a správné osobě. Navíc hned vidíte reakci na květiny, které jste pro ně vybrali a to uvidíte díky naší unikátní službě videozáznamu z předání v okamžiku doručení naším kurýrem.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Mohu poslat kytici anonymně?

Samozřejmě, stačí to uvést v průběhu objednávky. Ale při samotném objednávání je nutné zadat vaše kontaktní údaje, tyto ovšem příjemci nijak nesdělíme.

V jakých oblastech rozvážíte květiny?

Rozvoz kytic provozujeme v oblasti Prahy a blízkého okolí.

Co si u vás mohu objednat?

Květiny a kytice pro všechny možné příležitosti – vše profesionálně upravené, čerstvé a v nejvyšší kvalitě.

S námi se nemusíte obávat složitého procesu objednávání květin. Naše webové stránky jsou uživatelsky přívětivé a jednoduché na použití. Stačí si vybrat květinové aranžmá, zadat adresu doručení a platit online. Po dokončení objednávky Vám potvrdíme její přijetí a informujeme Vás o stavu doručení.