• +420 792 323 058, +420 792 313 774
  • info@kvetinyfamilyflowers.cz
Family Flowers – květiny pro všechny příležitosti s rozvozem po Praze a okolí

Family Flowers – květiny pro všechny příležitosti s rozvozem po Praze a okolí

Hledáte profesionální květinářství, které vám poskytne kvalitní čerstvé květiny a zároveň uspokojí vaše individuální či netradiční požadavky?

Pokud ano, potom je Květinářství Family Flowers tou správnou volbou pro vás.

Family Flowers je rodinné květinářství s více než 40-letou tradicí a zkušenostmi, které se specializuje na online prodej květin, kytic a vazeb. Naše nabídka je nejen velmi bohatá a rozsáhlá, ale zahrnuje pouze čerstvé květiny, v top kvalitě. Nabízíme květiny z různých částí světa, aby naše zákazníky potěšily svou vůní a krásou.

Jednou z našich specialit je také kompletní svatební servis. S naším týmem profesionálních květinářů můžete být jisti, že vaše svatební květiny budou dokonalé a budou odpovídat vašim představám. Nabízíme širokou škálu svatebních kytic, vazeb a dekorací pro všechny typy svatebních obřadů.

Nabízíme také kytice pro různé příležitosti, jako jsou oslavy narozenin, výročí, Den matek, MDŽ, smuteční vazby a mnoho dalších. S našimi květinami dokážete vyjádřit emoce, které slova nedokáží vyjádřit.

Chcete svým blízkým připravit nevšední překvapení? Family Flowers nabízí rozvoz květin v Praze a okolí ZDARMA, který zaručuje doručení květin v čas a na místo určení. Navíc jako jediní nabízíme v rámci vaší objednávky pořízení videozáznamu doručení květin a vy jste měli díky okamžitému odeslání videa na váš mobil jistotu, že květiny dorazily včas a správné osobě. A také hned vidíte reakci na květiny, které jste zaslali.

Pro objednávání květin u nás stačí navštívit naše webové stránky a vybrat si z naší široké nabídky. S našimi službami se budete cítit jako v květinovém ráji.

Rozjasněte svůj den a potěšte své blízké s květinami od Family Flowers!